Het team

 Hans Wossink

  directeur

 Cindy Posthuma

  managementondersteuner, locatiecoördinator Da Vinci Berkelland en ICT

 Janine Overkamp

  zorgcoördinator van groep 1-2 en 2 en leerkracht groep 1-2 (do en vr)

 Ineke Voortman

  zorgcoördinator van de groepen 3, 4a, 4b, 5 en 6 en leerkracht groep 3 (vr)

 Regina Holterman

  zorgcoördinator van de groepen 6a-7a, 6b-7b, 7a- 8a en 7b-8b en psycho       diagnostisch medewerker         

 Janine Overkamp

  leerkracht groep 1-2 (do en vr)

 Janneke van de Kolk

  leerkracht groep 1-2 (ma en di 

 Lynn Hartman

  leerkracht groep 2 (ma en vr)

 Jeanine Meeuwissen

  leerkracht groep 2 (di en do) en rekencoördinator

 Noëlle Nieuwenhuis

  leerkracht groep 3 (ma, di, wo en do)

 Wendy Menzing

  leerkracht groep 4a (gehele week)

 Joyce Wolters

  leerkracht groep 4b (ma, di, wo)

 Petra Kasteel

  leerkracht groep 4b (do en vr ) 

 Jaqueline Huethorst

  leerkracht groep 5 (ma, di, do en vr)

 Stella Melokonian

  leerkracht groep 6 (ma, di, wo en do)

 Marjolijn Veldhoen

  leerkracht 6a-7a (ma, di, do en vr)

 Mirjam Rothuis

  leerkracht groep 6a-7a (wo)

 Jesse Meeringa

  leerkracht groep 6b-7b (de gehele week)

 Angelique Hogemans

  leerkracht groep 7a-8b (ma, di en vr)

 Linda Hammink

  leerkracht groep 7a-8a (wo en do)

Marlien Plettenburg

  leerkracht groep 7b-8b (gehele week)

 Marlien Plettenburg

  leerkracht groep 8b (gehele week)

 Kim Boevink

 Linda Hammink

  vaste invalleerkrachten SBO Diekmaat

 Marjolein Abbink

  logopediste / leescoördinator (ma, di en do)

 Harriët van der Duim

  leesspecialist / leesbegeleidster en Rots en Water trainer

 Jackie van Osta

  vakleerkracht bewegingsonderwijs (ma, di, do en vr)

 Laura Sanne Schuring

  vakleerkracht bewegingsonderwijs (wo en do)

 Cynthia Bonnink

  onderwijsassistent groep 1-2 (ma, di, do en vr)

 Marloes Mengerink

  onderwijsassistent groep 3 (do en vr)

 Melanie Redeker

  onderwijsassistent groep 3 (ma en di)

 Judith Lans        

  orthopedagoog (do,vr)

 Yvonne Griess

  administratief medewerkster (ma, di en vr)

 Christine Smits

  administratief medewerkster (wo en do)

 Erik Konings

  conciërge

 Diederik Milders

  tuinman

 Robin ter Maat

  sport- en spelcoach Beweegwijs midden- en bovenbouwplein